Moti për ditën e sotme, nis rënia e temperaturave

0

Moti do të mbetet me diell dhe kalime vranësirash në mesditë.

Era do të fryjë e lehtë me drejtim nga Perëndimi me shpejtësi 7 m/sek në bregdet.

Kliko per me shume info

Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

Temperaturat do të jenë me rënie të lehtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.