“Ngjan si 40 vjeç”…Komentuesi i kritikon të bijën, shikoni se si ia kthen përgjigjen Majlinda Bregu

Kliko per me shume info

Vajza e ish-ministres dhe ish-deputetes Majlinda Bregu ka replikuar me një komentues që e ka kritikuar për pamjen e saj.

Komentuesi i shkruan në foton e postuar nga Kejda në Instagram se duket si 40 vjeçe dhe nuk e ka freskinë e moshës duke e kritikuar për ndërhyrjet dhe make-up-in e përdorur. Por vajza përgjigjet duke i thënë se e ka krijuar nëna e saj dhe babai duke i quajtur kirurgu dhe ndihmës mjeku.

Kliko per me shume info

Por në debat ka ndërhyrë edhe zonja Bregu.
Replikat
Komentuesi: Je sh e vogel per gjith kto nderhyrje dhe gjith kte make up hund e ber buz te bera ! Dukesh 40 vjec me fal qe po ta them po nga konstrukti trupit fhe fytyra dukesh bash 30-40 vjec

Kejda: Te falenderoj Francesko me Lamborghini te bardhe per kritiken. Te me falesh po hunden, buzet, mollezat etj etj mi kane bere pak keq, se atehere kur linda une para 20 vitesh aq ishin mundesite, perdornin silikon te keq, jo fillera e gjera moderne si tani…Gjithsesi do ja percjell kritiken tende kirurgeve te mi @m.bregu me gjithe ndihmes-mjekun qe e asistoi Oh and i bet if you see a 40 year old looking like this, you’d still hit on her. Tschüsssss

Majlinda Bregu: @kejda 😂😂😂😂😂😂 👏🏻👍🏼na paska fy rende🤪

Komentuesi: [email protected] mqs paska komentuar dhe zonja Bregu un se thash per ofendim po ti duhet te kesh mosh te vogel po nga gjith ky make up dukesh sh e madhe , do shkosh 30 dhe 40 po 20 vjec nuk do jeni me moj goca dhe mami jot per moshen qe ka ka ver nderhyrje se e mbajm mend kur hyri ne politike e si esht tani ! Beni si te doni po esht fat te jesh i ri e te dukesh i fresket dhe esht gjynaf te mos tregosh 20 vjec kur je aq.

loading...

1 COMMENT

  1. Nuk e di se ku i ka syte ai komentusi ti je si nje yll dhe serioziteti yt le ta terboje ate dhe te tjeret dhe une them se do jete ndonje nga ata te Saliut ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here