Tiranë, zjarr në zyrat e Albtelekom

Zjarr ne zyrat e Albtelecom.

Në vendngjarje kanë shkuar forcat e policisë dhe ato zjarrëfikëse. Nuk dihen shkaqet e rënjës së zjarit.

Kliko per me shume info

Tiranë

Informacion Paraprak

Më datë 19.08.2018, rreth orës 14:15, në rrugën “Reshit Çollaku”, në një dhomë e cila përdorej nga një kompani telefonike për mbajtje baterish ka rënë zjarr.

Zjarri është fikur dhe ka vetëm dëme materiale.

Po punohet për përcaktimin e rrethanave dhe shkaqeve të rënies së zjarrit.

loading...