Reshjet e shiut nuk i trembin pushuesit, not e aventurë në det

Kliko per me shume info

Kush ka deshire te pushoje dhe te beje aventura ne det nuk pengohet nga shiu. Një pjesë e mirë e vendit është përfshirë nga reshjet e shiut dhe vranësirat, madje në disa zona me rrebeshe të forta.

Një situatë e tillë ka qenë sot në Qeparo, por shiu nuk i ka nxjerrë dot pushuesit nga deti që kanë preferuar aventurën. Të lagur jo vetëm nga uji me kripë por edhe nga shiu i ëmbël.

Kliko per me shume info

E njëjta gjë ka ndodhur edhe në Durrës, por sërish pushuesit kanë vijuar fundjavën e tyre të qetë e të patrazuar nga shiu i verës./bw

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here