Ministrja jep shembull të rrallë, i hipën biçikletës dhe shkon për të lindur

Kliko per me shume info

Ministres neozelandeze për Gratë i është dashur të marrë biçikletën për të shkuar në maternitet, në një kohë që i duhej të sillte në jetë fëmijën e saj të parë, pas 42 javësh shtatzëni.

Julie Genter, e “Partisë së Gjelbër”, tha se kishte shkuar me biçikletë për të nxitur më shumë lindjen, sepse “në makinë nuk kishte shumë hapësirë”.

Kliko per me shume info

Ajo publikoi në Instagramin e saj foton e vet me partnerin, duke shijuar ngarjen e biçikletës në një mëngjes të këndshëm të diele./tch

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here