Kim Kardashian e tepron në plazh: bluzë transparente dhe tanga!

Kliko per me shume info

Kim Kardashian ka ndjekur një dietë të rreptë dhe është stërvitur intensivisht, por kjo nuk është arsye që Kim Kardashian të shfaqet në plazh ashtu siç ka bërë këto ditët e fundit.

37-vjeçarja la më gojë hapur të gjithë gjatë një realizimi të një seti fotografik në plazhin e Majemit, në Florida.

Kliko per me shume info

Me tanga dhe bluzë të bardhë transparente, Kimi nuk i la aspak vend imagjinatës.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here