“Më hoqi reçipetat në pishinë dhe…” Turistja angleze akuzon shqiptarin: Tentoi të më përdhunonte

Kliko per me shume info

Një 31-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi pasi akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një turiste 21-vjecare nga Anglia.

Shqiptari u arrestua pas denoncimit të 21-vjecares, e cila tha se shqiptari u përpoq të kryente marrëdhënie seksuale me të, kundër dëshirës së saj.

Kliko per me shume info

Mediat greke bëjnë me dije se vajza ka dëshmuar në polici se shqiptari i ka hequr recipetat në pishinë dhe ka nisur ta prekë në zonat intime.

“Natën e shkuar shkoi në një bar të ishullit për tu argëtuar ku edhe njohu 31-vjeçarin. Pasi e kaloi natën jashtë, në agim u ndodhën në pishinën e lokalit, ku ai nisi të bëhej i guximshëm, i hoqi reçipetat vajzës dhe nisi ta prekë në zonat intime. Por, ajo kundërshtoi duke u larguar dhe shkoi në polici ku bëri kallëzimin”- shkruajnë mediat.

Kjo vuri në lëvizje efektivët që vunë në pranga shqiptarin.

Raportohet se shqiptari ka thënë pas arrestimit se pas asaj që ndodhi, ka kërkuar vajzën me qëllimin për ti kërkuar falje për ç’ka ndodhi dhe se ai nuk donte të bënte asgjë kundër vullnetit të saj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here