Ish e dashura e Neymar ‘djeg’ rrjetin me këto imazhe

Kliko per me shume info

Neymar është një nga futbollistët më të mirë në botë. Krahas jetës profesionale, ai është vazhdimisht i përfolur në medie edhe për jetën private.

Një nga lidhjet e shumëpërfolura të tij është edhe ajo me modelen Soraja Vucelic, e cila është shumë e ndjekur në rrjete sociale.

Kliko per me shume info

Modelja sjell kohë pas kohe imazhe të ‘nxehta’ me të cilat provokon ndjekësit, ndërsa pëlqehet dhe komentohet shumë në këto imazhe.

Njësoj ka vepruar edhe së fundi përmes një videoje ku shfaqet gjysmë e zhveshur dhe në fokus ka format trupore.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here