Fejohet Lori Hoxha? Ja unaza mahnitëse e trashëgimtares së Top Channel

Kliko per me shume info

Dasma e Sarës dhe Ledionit ka qënë pa dyshim kryefjala e javës që po lëmë pas, por me sa duket festat në familjen Hoxha nuk kanë të mbaruar.

Tanimë, Lori duket se po ndjek të njëjtar hapa, pasi ka postuar një foto në rrjetet sociale ku bie në sy një unazë me gurë.

Kliko per me shume info

Blogerja e famshme shqiptare e ka vendosur unazën në gishtin e parafundit të dorës së majtë.

Mos vallë i dashuri i blogeres Vis Bajkraktari i ka propozuar dhe kemi një dasmë në horizont?!

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here