E RRALLË/Policja në detyrë ushqen me GJI një fëmijë të uritur (FOTO)

Kliko per me shume info

Një oficere policie u fotografua teksa ushqente një fëmijë të “kequshqyer dhe të bërë pis” që u soll në një spital kur ishte në detyrë roje.

Celeste Ayala po punonte në spitalin e fëmijëve të Sor Maria Ludovica në Buenos Aires, Argjentinë, kur foshnja u soll duke në qarë me dëshpërim, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Oficerja u kërkoi mjekëve leje për ta mbajtur dhe ushqyer, sepse ajo po shihte se foshnja ishte e uritur dhe stafi i spitalit ishte i mbingarkuar me punë./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here