E rëndë/ Vajza 6 vjeçare plagoset në oborrin e shtëpisë nga një plumb qorr

Kliko per me shume info

Një vajze gjashtëvjeçare është plagosur nga një plumb qorr në oborrin e saj në Obranqa të Podujevës, Kosovës.

Ende nuk dihet autori, ndërsa familjarët kanë bërë apel që të zbardhet rasti. Vogëlushja po mbahet në spital dhe nuk paraqet rrezik per jeten.

Kliko per me shume info

Sipas te dhenave paraprake, dyshohet se ndonje banor i fshatit ka shtier me arme gjate nje feste apo dasme.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here