Pas berberit, Kryeministri Rama shetitje me Zahon dhe Lindën në Dhërmi

Kryeministri Edi Rama prej ditësh po pushon së bashku me bashkëshorten e tij dhe djalin e vogël Zaho në jug të Shqipërisë.

Ai duket se mbremjen e sotme ka shijuar perëndimin e diellit në Dhërmi.

Kliko per me shume info

Rama, Zaho dhe Linda duken të relaksuar teksa dorë për dore përshkojnë shëtitoren.

loading...