Pak minuta reshje shiu bllokojnë totalisht rrugën Mirditë-Fushë Arrëz

Kliko per me shume info

Reshjet e shiut diten e sotme kane shkaktuar permbytje e bllokim rrugesh ne disa zona te vendit nga inertet qe kane levizur se bashku me sasite e medha e ujit te grumbulluara ne menyre te menjehershme.

Ministria e Mbrojtjes njoftoi se sipas informacioneve paraprake aksi rrugor Mirdite-Fushe Arrez i bllokuar plotesisht ne fshatin Gjegjan nga renia e inerteve dhe gureve.

Kliko per me shume info

Dy mjete tip fadroma po punojne per hapjen e aksit rrugor.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here