Tragjedia në Itali, avokati i njohur shqiptar shpëton për ‘fije të perit’

Kliko per me shume info

Mes personave që kanë përdorur sot urën Morandi në Genova, Itali ka qenë edhe avokati i njohur shqiptar, Saimir Vishaj.

Lajmin e ka bërë të ditur ai vetë duke publikuar një foto në faqen e tij në ‘Facebook’ dhe falënderuar Zotin.

Kliko per me shume info

Avokati Vishaj shkruan se kishte kaluar urën 9 minuta para tragjedisë.

‘Faleminderit Zoti im.

Pas 9 minutash ndodhi tragjedia këtu në Genova’.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here