Hajdutët nuk kursejnë as shkollat në Durrës, grabitet gjimnazi në mes të ditës

Kliko per me shume info

Hajdutet nuk kursejne as shkollat ne Durres. Policia informon se nje shkolle e mesme eshte grabitur ne kete qytet nga persona ende te pa identifikuar.

Policia theksoi se më datë 13.08.2018, gjatë natës në lagjen Nr. 14 Durrës ne ambjentet e shkollës së mesme persona ende te pa identifikuar kanë vjedhur disa tableta dhe një pompë uji.

Kliko per me shume info

Punohet për identifikimin e kapjen e autorëve. Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale” Vjedhja” parashikuar në nenin 134 të Kodit Penal.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here