Plagosja me thikë e 50-vjeçarit në Shkodër, policia jep detajet e sulmit

Kliko per me shume info

Një 50-vjeçar është plagosur me thikë sot në qytetin e Shkodrës dhe është dërguar menjëherë në spitalin e qytetit për të marrë ndihmën mjekësore.

Për këtë ngjarje të ndodhur ne mesditë policia ka dhënë një informacion paraprak, duke theksuar se ngjarja dyshohet të ketë ndodhur në një lokal për motive të dobëta.

Kliko per me shume info

“Me datë 12.08.2018, ora 13.55 jemi njoftuar se është paraqitur në Spitalin Rajonal Shkodër shtetasi Sh. A. 50 vjec, i cili është goditur me mjete prerëse (thikë), jashtë rreziku për jetën.

Nga informacionet e paraprake, ngjarja ka ndodhur në një lokal në lagjen “Partizani” për motive të dobeta. Identifikohet autori dyshuar dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit Y. Sh. 40 vjec banues në Shkodër. Po punohet me grup hetimor për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje”, thuhet në njoftimine e policisë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here