E fejuara ka ditëlindjen, Izet Haxhia i dërgon letër nga burgu 302, për herë të parë publikon foton

I denuari per vrasjen e Azem Hajdarit, Izet Haxhia në ditën e lindjes të së fejuarës së tij i ka dedikuar disa vargje nga burgu 302.

Në letrën e tij, Haxhia tregon gjithë çfarë kanë kaluar dhe çastet e bukura të dashurisë së tyre që në momentet e para.

Kliko per me shume info

Haxhia i ka bërë një premtim të dashurës së tij duke lënë të kuptohet se beson se do të shpallet i pafajshëm nga procesi gjyqësor që po mbahet ndaj tij.

Haxhia akuzohet për vrasjen e deputetit të PD-së, Azem Hajdari.

loading...