Zbardhen detaje të reja nga ekzekutimi në Shkodër

Kliko per me shume info

Janë mbi 10 plumba që kanë qëlluar mëngjesin e sotëm 53-vjeçarin Fatbardh Lici, duke u ekzekutuar në hyrje të një lokali në lagjen ‘Kiras’ të Shkodrës.

Lici ka qenë duke pirë kafen e mëngjesit në një nga lokalet pranë ish-poçerisë së vjetër në Shkodër, kur një makinë është afruar dhe më pas është qëlluar me armë.

Kliko per me shume info

Pasi ka zbrazur një karikator të tërë, autori është larguar me shpejtësi nga rruga pranë ‘5 heronjve’ në dalje të qytetit dhe më pas drejt fshatit Dobraç i Ri, ku është gjetur edhe një makinë duke u djegur.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here