Vdes një grua në plazhin e Velipojës

Kliko per me shume info

Një grua rreth 70 vjeçe ka vdekur në Velipojë.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme.

Kliko per me shume info

Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur rojet bregdetare të një biznesi në afërsi.

Por ambulanca ka vonuar më shumë se 30 minuta dhe kjo ka bërë që gruaja të ishte pa puls në momentin që mbërritën bluzat e bardha!

Fatkeqësisht e moshuara ka ndërruar jete.

Sipas të dhënave pushuesit kanë njoftuar urgjencën e Shkodrës dhe jo qendrën Shëndetësore në Velipojë, çka ka sjellë dhe vonesën e ambulancës.

Nuk ka ende një informacion zyrtar nga policia e Shkodrës.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here