Turisti dënohet me 45 mijë dollarë gjoba për katër orë

Kliko per me shume info

Një turist britanik në Dubai do të marrë në shtëpi kujtime shumë të këqija të pushimeve.

Ai mori një gjobë prej 45,000 dollarë në vetëm katër orë gjatë ngasjes së veturës.

Kliko per me shume info

Kamerat e mbikëqyrjes kapën 33 herë 25-vjeçarin duke vozitur me Lamborghini nga 125 deri 230 kilometra në orë.

Autoritetet në Dubai thonë se kryerësi së shpejti do të largohet nga vendi dhe agjencia ka shumë të ngjarë të ngre padi civile kundër tij për të mbledhur paratë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here