Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Robert Ndrenika i kthehet keq Andi Bushatit: Zonjë je, nuk ta dalloj dot gjininë

Aktori Robert Ndrenika ka reaguar me një status në rrjetet sociale për gazetarin Andi Bushati, te cilit i ka dhene nje pergjigje per shkrimet dhe analizat qe ka bere se fundmi ai lidhur me ceshtjen e Teatrit Kombëtar.

Ndrenika thotë se Bushati ka shpifur për të dhe e paralajmëron të mos i dalë përballë “deri në 7 metra”.

PARALAJMËRIM !!! O “TI” And…Bushati (je Zotëri apo Zonjë? Nuk të dalloj dot gjininë!!!) MOS u merr me SHPIFJE kundra meje. Mos më dil perball deri ne 7 metra (se me tutje nuk shikoj mirë) Të intereson më shume si k analist i cquar që je të vazhdosh luftën intransigjente kundër komunizmit! Të bëj me dije se po të ndesha gjej vrimë ku të futesh !!! Se tashmë je rritur dhe nuk të nxe as “vend lindja” !!! Robert Ndrenika…dhe vazhdim..

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Albani says

    Nuk e vjen turp o Bushtrat qe merresh ne analiza me R.Ndreniken??? Pse o derezi e faqezi tyja do te temarri doren ai per te thene mendiet e tija???Mire te thote vazhdo si analist origjines tende, komunizmit, lere artistin e madh se nuk vlen as sa nje pordhe e tij.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet