Si nëpër filma/ Tenton të vrasë bashkëjetuesen 14-vite më të madhe duke i shkaktuar aksident, arrestohet i riu

0

Një 28-vjeçar me inicialet Gj.N është arrestuar nga ana e Policisë së Kukësit për shkak se ka tentuar që ti shkaktojë aksident bashkëjetueses së tij 42-vjeçare.

Kliko per me shume info

Ngjarja:

Gj.N., vjeç 28, banues në Orosh, Mirditë, dyshohet se në rrugën Kukës-Uzinë, në vendin e quajtur “Ura 6-metroshe”, duke lëvizur me mjetin tip “Benz”, ka tentuar të vrasë, duke e goditur me mjetin që drejtonte bashkëjetuesen e tij, shtetasen M.B., vjeçe 42, banuese në Pukë, që lëvizte me mjetin tip ”Renault”, cila ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve, si dhe ka dëmtuar mjetin në lëvizje, tip “Benz”, në pronësi të shtetasit V.A., vjeç 56, banues në Kodër Lumë, Kukës. Nenet 76, 22, 290, 130/a, dhe 150 të Kodit Penal.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.