Shqiptarja futet në dhomën e gjumit, ajo që gjen mbi krevat e bën të shpërthejë në lot

0

Kush tha se djemtë shqiptarë nuk janë romantikë? Kur të shikoni këtë video do të emocionoheni. Një klip i publikuar në YouTube është shndërruar në hit dhe ka marrë me mijëra pëlqime.

Kliko per me shume info

Një djalë me emrin Ervin ka vendosur të surprizojë Anën, me rastin e 1-vjetorit të fejesës së tyre, shkruan ShkodraNews. Djali ka mbushur me petale trëndafilesh dhe detaje të tjera romantike dhomën dhe kur futet Ana…

“Ana të dua”, shkruhet me petale trëndafili në krevat.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.