Radhima nën terror, turistët polakë shokohen

0

Pas shkëmbimit të zjarrit me të shpallurin në kërkim në Radhimë të Vlorës, mësohet se policia ka zgjeruar rrezen e rrethimit të zonës.

Në vendngjarje ka mbërritur edhe policia e Tiranës me Forcat Speciale, ndërsa hotelet e kësaj zone kanë mbyllur dyert dhe dritaret.

Kliko per me shume info

Turistët polakë kanë kërkuar ndihmë dhe janë shokuar pas ngjarjes, ndërkohë që janë bllokuar brenda në hotele, ku asnjë nuk lejohet të dalë.

Ndërkohë që policia ka arrestuar Jorgaq Gjinin i cili ishte shpallur në kërkim dhe mbetur i plagosur në këmbë. Gjini 38-vjeçar, është shoqëruar nga policia, për në spitalin e Vlorës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.