“Piratët” bëjnë për spital taksistin në Vlorë

0

Një taksist i licensuar është rrahur dhe dhunuar derisa përfundoi në spital. Ngjarja ndodhi në lagjen “24 Maji” në Vlorë në afërsi të stacionit të trenit.

Vetë i dëmtuari, Krenar Betaj, nga spitali tregoi se ishte rrahur nga një tjetër taksist që punon në të zezë.

Kliko per me shume info

Ai bashkë me familjarë të tij i kërkuan taksistit “pirat” të largohet prej vendit, ku ishte parkuar sepse po i merrte pasagjerët.

Policia mori denoncimin e taksistit dhe po kërkon dhunuesit e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.