Lëkundje të forta, tërmeti 3.5 ballësh ra në Lushnje

0

Të tjera lëkundje tërmeti kanë shqetësuar sot Shqipërinë.

Këtë herë ka qenë një tërmet 3.5 ballësh i shkallës Rihter.

Kliko per me shume info

Epiqendra ka qenë rreth 2 kilometra nga Lushnja dhe afërsisht në këtë thellësi.

Mësohet se lëkundjet janë ndjerë në Lushnje, Berat, Fier, Durrës dhe Tiranë.

Nuk ka dëme materiale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.