Ledina Çelo sulmon sërish Elvana Gjatën

0

Pak kohë më parë, komenti i këngëtares Ledina Çelo për kolegen e saj Elvana Gjata pushtoi mediat online.

Sipas Çelos, këngëtarja gënjeu kur tha se performoi LIVE gjatë dokumentarit “3 EP”, që u publikua në ekranin e “Top Channel” më 10 shkurt 2018.

Kliko per me shume info

“Pse me playback o yllo?” – shkruante krahas fotos Ledina Çelo.

E ftuar në “Pushime on Top”, Ledina i është rikthyer komentit të saj (që u komentua shumë nga kolegët dhe fansat) dhe sqaron dashamirësinë që ka për këngëtaren Elvana Gjata.

 

 

“Elvanën e kam shumë xhan, është një vajzë shumë punëtore dhe e përgëzoj për gjithçka çfarë ka arritur. Ka shumë këngëtare që punojnë shumë edhe pse nuk kanë vokal dhe unë për këtë i përgëzoj. Këtu e kam fjalën edhe për këngëtare të huaj”. – tregoi Ledina.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.