Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj do të martohen! Zbulohet detajet

0

Mos prisni që Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj të pranojnë lidhjen e tyre, pasi e kanë vendosur: “Do t’ia bëjnë BAMMM!” Mësohet se burime pranë çiftit janë shprehur për gazetën “Panorama Plus” se ata do të kurorëzojnë dashurinë e tyre shumë shpejt.

Sipas burimeve, Eni dhe Genc Prelvukaj po planifikojnë një dasmë VIP, pasi morën edhe aprovimin e familjes së Enit. Çifti është shumë diskret në planet e dasmës, pasi do që gjithçka të jetë surprizë dhe aksush të mos dijë asgjë para se të bëhet realitet.

Kliko per me shume info

Ndaj ku ka më bukur sesa të suprizosh miqtë dhe fansat me fotot në “Instagram” ku shfaqesh me fustanin e bardhë pranë njeriut të zemrës. Duket se ky është plani i këngëtares Eni Koçi, e cila nuk e ka konfirmuar lidhjen me partnerin e saj 15 vite më i madh, Genc Prelvukaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.