‘Ajo tha PO’, futbollisti i njohur i propozon për martesë gazetares

0

Mbrojtësi i skuadrës “Real Madrid”, Sergio Ramos, i ka propozuar për martesë partneres së tij, gazetares Pilar Rubio, pas 6 vitesh marrëdhënie së bashku.

Kliko per me shume info

Ai e ka ftuar partneren në një darkë romantike dhe më pas e ka surpirzuar kur i ka bërë propozimin për martesë, të cilit ajo i është përgjigjur me ‘Po’.

Çifti janë lidhur në vitin 2016 dhe kanë së bashku 3 djem. Gazetarja 40-vjeçare më parë ka qenë modele dhe gjithashtu ka fituar çmimin për gazetaren më të mirë në televizion.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.