Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E pazakontë, përleshje mes vajzave shqiptare dhe policëve në diskotekë

Një video që po qarkullon në rrjetet sociale tregon një moment rrahje mes disa vajzave dhe policëve.Sipas përshkrimit të videove, ngjarja ka ndodhur në Gjilan.

Faqja që ka publikuar videon thotë se “vajzat ishin nga diaspora”.”Mbrëmë në qytetin e Gjilanit ka ndodhur kjo përleshje mes një grupi të vajzave dhe policisë në një diskotekë, vajzat ishin ardh nga diaspora”, thuhet në përshkrim.

Megjithatë, informatat në video nuk janë të konfirmuara.

Mbrëm në qytetin e Gjilanit ka ndodhur kjo perleshje mes një grupi te vajzave dhe policis në një diskotek , vajzat ishin ardh nga diaspora !

Gepostet von Power Shqip am Montag, 30. Juli 2018

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet