Shpërthimi në makinën e të riut në Vlorë, policia tregon shkakun: Po i bëjnë presion

Policia po kryen hetimet ne lidhje me shperthimin e ndodhur diten e sotme ne oret e para te mengjesit ne Vlore.

Burime zyrtare nga policia thane se makina së cilës i është vënë lënda plasëse mësohet të jetë, mjeti tip “Benz” me targa AA720 FD”. policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Kliko per me shume info

Sipas policise, automjeti i parkuar poshtë pallatit ishte në pronësi të një djali të ri nga ky qytet. Sipas burimeve nga Policia, shpërthimi dyshohet të jetë një paralajmërim që i bëhet pronarit apo dikujt tjetër që ka lidhje me të.

loading...