”Më erdhi cikli”, Linda Rei i habiti të gjithë! Ndan me fansat hallin e madh

Postimet e saj tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve dhe nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar.
Së fundmi, Linda ka ndarë me ndjekësit në Instastory një hall të madh. Teksa qëndronte e shtrirë në shtrat, ajo i ka treguar fansave se i kishte ardhur cikli dhe për këtë arsye preferonte të mos komunikonte me ta.

Kliko per me shume info

“Më falni, por disa ditë i kjo e sotmja, edhe pse jam aktive dhe postova disa story, nuk e hapa inboxin të lexoja mesazhet. Mendoj se më erdhi cikli dhe nuk dua të dëgjoj asnjë. Dua të jem në kompaninë e 5 jastëkëve dhe 2 sfungjerve të mi.”- ka shkruar ajo në videon ku shfaqet e shtrirë.

loading...