“Madona më puthi me gjuhë”/ Modelja tregon se si diva ra pre e epshit prej dy vitesh (VIDEO)

Kliko per me shume info

Një ish-supermodele britanik, e cila me pasion e puthi Madonën në një nga videot e saj më të diskutueshme muzikore, ka zbuluar se si ylli ra në mënyrë të çmendur në epshin e saj më pas.

Amanda Cazalet, tani një nënë 53-vjeçare që jeton në St Albans, u bë objekt i dëshirës seksuale të 59-vjeçare për pothuajse dy vjet, pasi Madonna ndoqi një marrëdhënie romantike me të – pavarësisht se modelja ishte e martuar me nje burrë, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Cazalet, e cila e përshkruan veten si biseksuale në atë kohë, iu kërkua të dilte në videon e vitit 1990 të “Justify My Love” dhe thotë se ajo ishte e habitur kur Madonna përdorte gjuhë gjatë puthjes, por shkoi me të sepse ishte një punë ‘aktive’ për të cilën ishte duke u paguar./lajmifundit.alloading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here