Futbollisti i martuar bën seks me një grua, e paguan 2 mijë dollarë për ruajtje sekreti

Kliko per me shume info

Një grua që betohet se ka bërë seks me një futbollist të martuar që ka luajtur për Anglinë dhe se u pagua më shumë se 2,000 dollarë për të mbajtur atë një sekret, dëshiron që tani bota të dijë se kush është ai.

Mila Bonnet, 34 vjeç, kishte marrëdhënie seksuale me lojtarin e Premierligës dy herë në një natë, përpara se ajo të kuptonte se ishte i martuar, thotë ajo.

Kliko per me shume info

Çifti u takua në një qytet evropian, tha ajo për “The Sun”, por ajo e kuptoi pasi ata kishin kryer marrëdhënie seksuale, që i kishte dhënë asaj numrin e gabuar.

Ajo pastaj zbuloi shqetësimet e saj për të ishin të drejta – dhe ai ishte i martuar.

Lojtari, i cili nuk mund të emërohet për arsye ligjore, gjithashtu ka fëmijë dhe njihet si njeri familjar në botë./lajmifundit.al

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here