Flet punonjësi i karburantit: Me pistoletë te goja, si më grabiti gjatë natës Anna me kushëririn

Kliko per me shume info

Anna Malaj dhe kushëriri i saj ishin kthyer në pak ditë në tmerrin e karburanteve gjatë natës.

Kliko per me shume info

Punonjësi 70 vjeçar i një karburanti tregon se më datën 2 korrik në orën 4 të mëngjesit, vajza dhe kushëriri I saj fillimisht kishin parkuar makinën përballë karburantit dhe më pas I ishin drejtuar me armë duke e kërcënuar.

Ndërsa e reja kërcënonte punonjësin, kushëriri i saj ka shkuar drejt kasafortës ku kanë marrë paratë dhe më pas janë larguar me shpejtësi

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here