Në shtëpinë e Besit dhe Xhensilës: Ajkës i bëhet pritje madhështore

Kliko per me shume info

Pak ditë më parë çifti shumë i dashur për publikun, Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj u bënë prindër për herë të parë. Këngëtarja solli në jetë një vajzë të cilën çifti e pagëzuan me emrin e veçantë Ajka.

Kliko per me shume info

Xhensila së bashku me princeshën kanë ardhur në shtëpi ku i është bërë një pritje madhështore. Po qarkullojnë sot këto foto ku shihet ambienti i shtëpisë së çiftit i zbukuruar me tullumbaca të bardhë e rozë dhe në qendër shkruhet “Mirëseerdhe Ajka”.

Çifti ka preferuar që këtë periudhë të ruajnë sa më shumë privatësinë dhe deri tani portreti engjëllor i Ajkës nuk është zbuluar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here