Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do mësoni diçka që do t’ju shqetësojë!

Kliko per me shume info

Astrologia e njohur Meri ka deklaruar se sipas parashikimeve të saj, një prej shenjave të zodiakut do të ketë vështirësi këtë muaj që vjen.

Kliko per me shume info

Ajo njoftoi se planeti Mërkur është në kundërshtim me asteroidin e Kentaurve “Okuroi” i cili ka aftësinë e profecisë.

Meri tha:

U dënua nga perëndite e Olimpit pasi nxori në pah të fshehtat e tyre, zbuloi vdekjen e Asplitiut dhe të babait te saj Xirona që ishte i pavdekshem. Gaforrja mund të ndërmarrë iniciativa të vështira në lidhje me çështjet ekonomike por edhe mund të mësojë diçka që do ta shqetësojë personalisht”.
Sipas saj, personat që janë shenja e Gaforres, do të kalojnë disa vështirësi.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here