Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

I dashuri i Elvana Gjatës, djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Elvana Gjata po përflitet se është në një lidhje me një person, identitetin e të cilit ka preferuar që ta mbajë të fshehtë.

Por, vetëm pak më parë, nëpërmjet një videoje në Instagram, Elvana zbuloi padashur fytyrën e partnerit të saj, i cili shfaqej i ulur në sediljen e parme të një makine luksoze.

Disa burime të afërta pranë çiftit kanë thënë për “Iconstyle.al” se i dashuri i Elvanës është djali i një biznesmeni të njohur shqiptar, i cili ka edhe një hotel luksoz në Tiranë.

Kujtojmë se vetëm pak ditë më parë, miku dhe stilisti i njohur, Valdrin Sahiti, postoi në Instagram një video me një unazë diamanti, në të cilën etiketonte këngëtaren, duke rritur dyshimet se i dashuri kishte propozuar për martesë Elvanën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet