Foto/ Pas ardhjes në jetë të Ajkës, ja si duket mami Xhensila…

Kliko per me shume info

10 ditë më parë, erdhi në jetë fëmija i parë I Bes Kallakut dhe Xhensila Myrtezaj, të cilën e pagëzuan me emrin Ajka. Çifti ka vendosur të zbulojë sa më pak nga vogëlushja e tyre, ndaj profilet respektive në  “Instagram” janë mbushur me projektet e fundit dhe shumë pak nga ndjesia e të qënit prindër.

Kliko per me shume info

Mirëpo një foto e publikuar nga spitali ku Xhensila ndoqi shtatzëninë, tregon imazhet e para të çiftit pas ardhjes në jetë të vogëlushes.  Pa tualet por krejtësisht ujë e sapun, arritet të lexohet lumturia në fytyrën e këngëtares shqiptare.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here