Shpërthim në Manhattan, panik mes banorëve

Kliko per me shume info

Shperthimi ne nje tub kaldaje i ndërtuar në 1932-shin për një bllok pallatesh në Manhattan të SHBA-ve duke lëshuar avull të bardhë e të nxehtë në mes të rrugës krijoi panik ne zone.

Zjarrfikësit kanë mbërritur në vendngjarje për të siguruar zonën, si dhe kanë evakuuar banorët e 28 ndërtesave deri në pastrimin e ajrit nga asbesti që u lëshua nga shpërthimi.

Kliko per me shume info

Sistemi i vjetruar në disa rrugë të Manhattanit ngre dyshimet për shpërthime të tjera të mundshme në këtë zonë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here