Shpërthen zjarri në Dhërmi, rrezikohen banesat e bizneset

Kliko per me shume info

Një sipërfaqe pranë zonës së banuar në Dhërmi është përfshirë nga flakët në orët e mbrëmjes së të enjtes.

Zjarri sipas raportimeve te para rrezikon dy banesa dhe dy biznese private. Sipërfaqja e përfshirë nga flakët mbi plazhin e Dhërmit dhe poshtë rrugës nacionale.

Kliko per me shume info

Pranë zonës kanë mbërritur edhe zjarrfikëset e policia e Himarës.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here