Edi Rama nuk harron ditëlindjen e Landit të WSF! Kryeministri surprizon

Kryeministri Edi Rama nuk i ka harruar bashkëpunëtorët e vjetër!

Në ditën e tij të lindjes, Landi i WSF ka marrë një dhuratë të veçantë nga kryeministri shqiptar. Përmes një postimi në profilin e tij në “Instagram”, Landi zbulon se dhurata që Rama ka menduar për të është një shishe verë.

Kliko per me shume info

“Rrofsh e qofsh Edi Rama”’- shkruan këngëtari krahas videos.

Edi Rama ka realizuar dy produksione muzikore në bashkëpunim me grupin west Side Family, këngën “Tirona” si dhe këngën “Çohu”.

Mesa duket, kryeministri shqiptar e ka kthyer në zakon, dhuratat për miqtë e tij të mirë në ditën e lindjes.

loading...