Një histori dashurie si nëpër filma, ja si i propozon djali të dashurës së tij ne prani te kengetares se madhe

Një histori dashurie si nëpër filma na vjen në praninë e këngëtares së njohur Taylor Swift.

Kliko per me shume info

Para 5 vitesh në koncetin Red Tour të Taylor Swift në vitin 2013, ishin të pranishëm edhe cifti Anthony dhe Stephanie. Cifti ishte në fillimet e lidhjes së tyre dhe gjatë këtij koncerti djali mori guximin ti propozonte vajzës që dashuronte.

Duke dashur që ta bënte edhe më special propozimin për martesë, Anthony mendoi që ti propozonte sërish të dashurës në koncertin e Tailor Swift por këtë herë në praninë e vetë këngëtares. Ai krijoi një llogari të rreme në Twiter me emrin “Filadelfia Show Proposal” duke shkruar: “Historia jonë e dashurisë nisi gjatë turneut “Red Tour” në 2013-n. Taylor Swift është një pjesë e rëndësishme e marrëdhënies sonë. Askush më shumë se ajo s’mund ta bëjë propozimin tim më special”.

Me anë të kësaj llogarie djali fitoi të drejtën të takonte Taylor Swift gjatë turneut “Reputation”.

loading...