Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vetë jeton mes luksit, por nuk jep asnjë kacidhe për fëmijën e tij?

Majlinda Zeka është mamaja e fëmijës së reperit të njohur Majk. Ajo prej kohësh po e rrit e vetme fëmijën e tyre, pasi nuk është në një marrëdhënie me këngëtarin.

Mirëpo, sëfundmi Majlinda është pyetur nëse Majk po ndihmon dhe kujdeset financiarisht për rritjen e Roanit të vogël.

Prerë, ajo përgjigjet se jo dhe se të vetmit që i kanë dhënë një suport të madh për rritjen e fëmijës, kanë qenë prindërit e saj.

Majlinda shprehet konkretisht:

Majk nuk kujdeset. Mbështetje shumë të madhe (për familjen). Ju falenderohem për gjithçka që kanë bërë për ne”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet