Prindër për herë të parë, ja emri super i veçantë i vajzës së Xhensilës dhe Besit

Kliko per me shume info

Ditën e sotme, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj është bërë për herë të parë nënë e një vajze. U mësua se ajo e solli në jetë vogëlushen në një spital privat dhe nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Kliko per me shume info

Burime për ‘Iconstyle’ kanë zbuluar emrin e veçantë që Xhensila dhe Besi kanë vendosur për vogëlushen e tyre. Çifti e ka pagëzuar atë me emrin Ajka, që në gjuhën shqipe ka kuptimin e pjesës më të mirë të diçkaje.

Gjithashtu mësohet se vajza erdhi në jetë rreth orës 11:50 të ditës së sotme dhe ishte një lindje çezariane, e planifikuar më herët.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here