Pas shtrimit me urgjencë në spital, Haradinaj viziton Nexhmie Pagarushën

Kliko per me shume info

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj dhe gruaja e tij Anita kanë vizituar pas disa problemeve me shëndetin dhe shtrimit në spital ikonën e muzikës shqiptare, Nexhmije Pagarusha. Me anë të një postimi në Instagram, Haradinaj shprehet se disa njerëz si ikona e këngës shqipe i japin shkëlqim çdo gjëje dhe jetën e bëjnë më të bukur.

Bylbyli i muzikës shqiptare ishte gjithmonë shembull i forcës njerëzore përballë sfidave dhe ajo do t’ia dalë edhe kësaj herë, me sukses. E paçim dhe gjatë me shëndet!

Kliko per me shume info

Sipas zyrës së informimit në Qendrës së Klinikës Universitare të Kosovës, këngëtarja kishte kërkuar me urgjencë ndihmën mjekësore si pasojë të lëndimeve që ka marrë në shtëpinë e saj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here