Gazetari bëhet “dru” nga hashashi në transmetim live

Kliko per me shume info

Një gazetar kolumbian ishte duke mbuluar një kronikë pikërisht për hashashin dhe ishte futur mes disa dhjetëra djemve të rinj që ishin duke tymosur përpara tij dhe kamerës.

Kliko per me shume info

Ajo që gazetari nuk priste, ishte që të bëhej edhe ai vetë “dru” nga tymi i hashashit që djemtë frynin drejt tij me qëllim për ta dehur.

Në këtë moment gazetari e humbet fare se për çfarë kishte shkuar në atë vend dhe fillon të kërcejë dhe të këndojë së bashku me të gjithë djemtë aty pranë.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here