Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Arrestohet pornostarja që ngriti akuza ndaj Donald Trump

Ajo ka tërhequr vëmendjen e mediave më të zë pasi deklaroi se është paguar 130 mijë dollarë për të heshtur lidhur me një raport seksual me Presidentin amerikan, Donald Trump, por tashmë pornostarja Stormy Daniels është vënë në pranga në Columbus.

Lajmin e bëri publik avokati i saj, i cili duke folur për mediat tha se arrestimi u bë “me motivacion politik”.

Stormy u arrestua teksa performonte në një klub striptizmi. Ajo akuzohet se ka lejuar disa klientë që ta prekin, duke shkelur ligjet e shtetit.

Aktorja e filmave për të rritur Stormy Daniels, deklaroi në një intervistë se ka bërë seks të pambrojtur me Presidentin amerikan Donald Trump, në vitin 2006.

Daniels ka bërë kallëzim ndaj presidentit amerikan. Nga dokumentet zyrtare, rezulton se Trump, nëpërmjet avokatit të tij ka paguar 130 mijë euro, për të blerë heshtjen e gruas.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet