Anija që u arratis nga Durrësi bënte kontrabandë cigaresh

Kliko per me shume info

Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme shkruan se anija që u arratis nga Porti i Durresit bënte kontrabandë cigaresh.

Berisha ka nxjerrë emrat e personave për llogari të të cilës bëhej kontrabanda.

Kliko per me shume info

Postimi i Berishës:

Anija qe u arratis nga porti i mafies bente kontrabande cigaresh!

Lexoni mesazhin e denoncimit te inspektorit dixhital.

Kapiteni digjital denoncon! sb

E verteta vonon por nuk harron. Anija eshte arratisur nga porti u durrsit pasi per llogari te Paulin dhe Pjerin Ndreut eshte shkarkuar ter naten tonelata me cigare kontrabande.

Prezent ter naten ne port ka qene Tauland Allka ushtari me diplome fallco i Pavlin plehut. Der ne te gdhire ka ndodhur shkarkimi dhe pasi filloi te zbardhej ju dha urdher per tu arratisut nga porti i durrsit.

Te dali Pavlin plehu dhe te flasi publikisht per kete ngjarje dhe te tregoj sa gjak arberor ka te tregoj Pavlin plehu pse mban ne pune Tauland Allken me diplome masteri fallco, ky eshte info e sakte cndodh ne drejtori detare sepse une jam inspektor aty ai ne mes eshte Tauland Allka kapiteni i portit te durrsit .

Ndersa ai ne djathte eshte hajduti tjeter qe vjedh ne emer te Pavlin plehut quhet Tomor Harizi shef i zyres se kontrollit te anijeve me famur te huaj.

Te dy keta kan kryer ter naten operacionin e shkarkimit te tonelatave cigare kontrabande

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here