A jep para Majk për të birin? Majlinda Zeka habit

Reperi Majk i dha fund lidhjes me partneren e tij, Majlinda Zeka, në kohën kur ajo ishte shtatzënë.

Pavarësisht se çifti u pa shpesh bashkë gjatë asaj periudhe apo edhe më vonë kur Boiken erdhi në jetë, secili vazhdoi jetën të ndarë.

Kliko per me shume info

Majk pranoi atësinë e djalit të tij me Majlindën, ndërsa kur e viziton nuk ngurron që të publikojë foto me të.

Por veç dhuratave që blen për të, Majk duket se nuk kujdeset për Boiken nga ana financiare.

Majlinda u pyet nga një ndjekës në Instagram:

“A kujdeset financiarisht babai i Roanit për djalin e tij? P.S. Je nënë perfekte dhe moderne”.

Mjalinda u përgjigj shkurt: “Jo nuk kujdeset”.

loading...